Geir Arne Isdahl er ansatt som salgsansvarlig i Zewo for region Sørvest-Norge. Hans ansvarsområde vil være fra Sognefjorden til Flekkefjord, og han blir en del av et team på 18 personer.
Isdahl har gjennom sine 27 år hos Fitjar Mekaniske Verksted (FMV) hatt ulike roller og opparbeidet seg lang erfaring både med prosjekt- og salgsledelse. Nå gleder han seg til å ta fatt på den nye rollen som salgsansvarlig for Zewo med kontorbase på Fitjar:
– Det er et stort steg å skifte jobb! Jeg har hatt en fantastisk tid hos FMV og jeg tar med meg den verdifulle erfaringen videre. Jeg har blitt veldig godt tatt imot av Zewo! Måten de jobber på, synes jeg er motiverende og spennende, og jeg ser virkelig frem til å bistå mine gamle og nye kunder med løsningene som Zewo har, sier Isdahl i en pressemelding.
Daglig leder Kjell Fure uttrykker stor glede over å ha Fitjarbuen med på laget:
– Geir Arne er på ingen måte ukjent for oss i Zewo, eller andre i bransjen. For våre kunder er det viktig at vi som leverandør og samarbeidspartner forstår hverdagen og utfordringene de står ovenfor. Det gjør definitivt Geir Arne, som har opparbeidet seg denne erfaringen gjennom sine 27 år i bransjen. Vi er sikre på at han vil bistå våre eksisterende og fremtidige kunder med smartere og tryggere valg innen renholdskjemi og vannbehandling.
Zewo har spesialisert seg på tjenester innen kjemi og vannbehandling for industri og næringsmiddel, og har siden oppstarten i 2020 opplevd betydelig vekst. For å opprettholde servicegraden og øke den landsdekkende tilstedeværelsen, har selskapet nå i 2025 representanter i Nord, Midt, Nordvest, Sørvest og på Østlandet.